Kom Bubble Poederroze Ø12cm – Return to Sender

Deze Porseleinen Kom van ‘Return to Sender’ heeft een voelbaar Bubble motief, is Poederroze van kleur en heeft een inhoud van 350ml. Gebruik het kommetje voor je snacks of misschien zelfs wel als een sieradenbakje. De kom is gemaakt door vrouwen in Thailand. De keramiek is gemaakt van witte klei van hoge kwaliteit.

11,95

Categorieën , , Tags , , Merk:

Kom Return to Sender

Productspecificaties

  • Categorieën: Servies, kom
  • Merk: Return to Sender
  • Afmetingen: h6 x ø12 cm
  • Inhoud 350 ml
  • Kleur: Poeder Roze
  • Materiaal: Porselein
Deze kom is handgemaakt en uniek, waardoor charmante imperfecties kunnen ontstaan. De producten kunnen daarom iets afwijken van de foto.

Over Return to Sender

Return to Sender brengt zeven Nederlandse designers samen met vakvrouwen uit de armste regio’s van de wereld. Dat levert hun een eerlijk inkomen op, waarmee zij hun leefomstandigheden en die van hun gezin direct en blijvend verbeteren. En jou een handgemaakte designcollectie gebaseerd op technieken en materialen van over de hele wereld.

Adres: LIJNMARKT 21, 3511KE UTRECHT (centrum) | Telefoon: 030 231 7731 / 06 82 36 1234
Deze website maakt gebruik van cookies. Door op 'Ja' te klikken of door gebruik te blijven maken van onze website, gaat u akkoord met onze cookies.